Výstava fotografií

30.08.2021


Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií Lukáše Valeriána nazvanou 

Baška objektivem Lukáše Valeriána

v prostorách Minigalerie Knihovny Baška od 1. 9. do 6. 10. 2021

Ve středu 1. září 2021 proběhla vernisáž výstavy fotografií Lukáše Valeriána v Minigalerii Knihovny Baška. Za účastí rodiny, přátel i ostatních hostů otevřela výstavu úvodním slovem knihovnice Dajana Zápalková, své zkušenosti a postřehy z fotografování přidal i fotograf Lukáš Valerián. Pohodovou atmosféru dokresloval svým zpěvem a hrou na kytaru Aleš Ludvík.

"Přejeme stále tak vnímavé oko a nespočet božských fotek" - jak je psáno v návštěvní knize výstavy.

Lukáš Valerián (*1991)

Již od dětství byl jeho největším kamarádem fotoaparát, který nesměl chybět na žádné jeho vycházce, vždy jej měl při sobě. Vyzkoušel si zachytit jeho objektivem spoustu témat, od přírody až po svatební focení. Nejblíž mu jsou ale fotografie krajiny. Velmi si oblíbil záběry Bašky a jejího okolí, a to v každém ročním období, vždyť každé má něco do sebe - své kouzlo. Často vstává brzy, aby zachytil první paprsky, nebo naopak čeká na kouzlení oblohy, když zapadá slunce. Díky vytrvalosti mu vlastní zdokonalil své umění fotografování a může nyní ukázat nejlepší snímky na výstavě v Minigalerii knihovny Baška.

Se svou rodinou žije v Bašce a rád se s vašimi postřehy a dojmy z pohledů na vystavené fotografie podělí. Rád přijme kritiku i pochvalu!

Dívejte se tedy s otevřenýma očima!

Knihovna Baška 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!