Bookstart - vítání občánků

01.11.2020

Informujeme ...

Slavnostní setkání při Vítání občánků v Kulturním domě v Bašce letos tradičním způsobem neproběhlo. Rodičům 45 narozených dětí předala starostka obce Baška Irena Babicová dárky osobně a budeme věřit, že v příštím roce už vše proběhne tak, jak je v Bašce zvykem.

Dopis starostky Bašky adresovaný rodičům narozených dětí:

Vážení rodiče,

situace v oblasti pandemického šíření nového typu koronaviru nám v tomto roce znemožnila konání "Slavnostního uvítání nově narozených dětí" do řad občanů naší sloučené obce Baška, což je nám velmi líto. Vždy to jsou krásná setkání.

Alespoň touto cestou přijměte přání pevného zdraví, vytrvalosti a důslednosti při výchově Vašeho dítěte. Jemu přejeme šťastné a láskyplné vykročení do života, který jej čeká.

K přání přikládáme malou pozornost - balíček S knížkou do života a dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč. Věřím, že se situace zlepší a v příštím roce se setkáme na kulturně společenských akcích pořádaných Obcí Baška a našimi spolky.

Do dalších dnů Vám přeji hodně sil a především pevné zdraví.

Irena Babicová, starostka

Foto: Dárek dětem,  Archiv OÚ Baška